Νιπτήρας Solid S από Solid Surface, στρογγυλός, 20 x 20 x 11 cm, ματ λευκό, 1208852722
| Μάρκα | Solid-S |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 150mm |
| Υλικό | Στερεή επιφάνεια |
| Πλάτος | 380mm |
| Με υλικό επιβεβαίωσης | Όχι |
| Μορφή | Γύρω |
| Διάσταση | 20x20cm |
| υπερχείλιση | Όχι |
| Εξοπλισμένο με σωλήνα αποστράγγισης | Ναι |
| Αριθμός των μπολ | 1 |