Dura Stretto Quartz Νεροχύτης Επιφάνειας και Υποκατασκευής Χρώμα Μπεζ Άμμου 56x44 εκ 1208970767
Ο νεροχύτης Dura Stretto Quartz είναι μια κομψή και λειτουργική προσθήκη σε κάθε κουζίνα. Χάρη στο υψηλής ποιότητας υλικό κβαρτζίτη αυτός ο νεροχύτης δεν είναι μόνο ανθεκτικός σε γρατσουνιές και θερμότητα, αλλά και υγιεινός και εύκολος στη συντήρηση. Το χρώμα μπεζ άμμου προσφέρει μια πολυτελή και μοντέρνα εμφάνιση που ταιριάζει αβίαστα σε διάφορα στυλ κουζίνας.
Αυτός ο νεροχύτης είναι μια ανθεκτική και πρακτική επιλογή για κάθε κουζίνα, με μια κομψή και μοντέρνα φινίρισμα.
| Μάρκα | Dura |
| Χρώμα | Άμμος |
| Υψος | 220mm |
| Σειρά | Στρέτο |
| Εκτέλεση | Επάνω πάγκου |
| Εκτέλεση | Υποδομή |
| Υλικό | Κβαρτζ |
| Ελάχιστο μέγεθος ντουλάπας | 60cm |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιοχή στράγγισης | Όχι |
| Μήκος | 440mm |
| Εξοικονόμηση μήκους | 395 |
| Πλάτος | 560mm |
| Εξοικονόμηση πλάτους | 515 |
| Βάθος | 205mm |
| Αριθμός νιπτήρων | 1 |
| Κατηγορία προϊόντος | Νεροχύτης |
| Χρώμα Νεροχύτης | Μπεζ |
| Υλικό Νεροχύτης | Κβαρτζ |
| Νεροχύτης Διάστασης Κάδου | 515x395mm |
| Τρόπος εγκατάστασης | Υποδομή |
| Βάθος νεροχύτη | 200 |
| Μέτρο εξοικονόμησης υποδομής | 515x395mm |
| Μέτρο Εξοικονόμησης Κατασκευής | 540x420mm |
| Νεροχύτης Οπή Βρύσης | Κανένας |
| Εσωτερική ακτίνα νεροχύτη | 10 |
| Σχήμα νεροχύτη | Ορθογώνιο |
| Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού | Όχι |
| Συνολικό πλάτος νεροχύτη | 560mm |
| Συνολικό μήκος νεροχύτη | 440mm |
| Πρίζα και χρώμα υπερχείλισης | RVS |
| Μοντέλο νεροχύτη | 1 Νεροχύτης |
|
Μάρκα Dura |
GraniteMy |
|
Υψος 220mm |
200mm |
|
Σειρά Στρέτο |
Πανεπιστημιακός |
|
Εκτέλεση Υποδομή |
Επάνω πάγκου |
|
Υλικό Κβαρτζ |
Γρανίτης |
|
Εξοικονόμηση μήκους 395 |
400 |
|
Πλάτος 560mm |
540mm |
|
Εξοικονόμηση πλάτους 515 |
500 |
|
Βάθος 205mm |
188mm |
|
Υλικό Νεροχύτης Κβαρτζ |
Γρανίτης |
|
Νεροχύτης Διάστασης Κάδου 515x395mm |
500x400mm |
|
Τρόπος εγκατάστασης Υποδομή |
Επάνω πάγκου |
|
Βάθος νεροχύτη 200 |
187 |
|
Μέτρο εξοικονόμησης υποδομής 515x395mm |
500x400mm |
|
Μέτρο Εξοικονόμησης Κατασκευής 540x420mm |
520x420mm |
|
Συνολικό πλάτος νεροχύτη 560mm |
540mm |
Το νησί κουζίνας είναι πιο δημοφιλές από ποτέ — όχι μόνο ως επιπλέον πάγκος εργασίας, αλλά και ως σημείο συνάντησης. Η τοποθέτηση νεροχύτη στο νησί αποτελεί μια επιλογή που προκαλεί πολλές συζητήσεις: πρακτική για κάποιους, σχεδιαστικό δίλημμα για άλλους.