Νεροχύτης Διάστασης Κάδου Παραλλαγές
Lorreine 50BQ-FU μαύρος Quartz νεροχύτης 50x40cm υποκατασκευή επίπεδη κατασκευή μαύρο με μαύρο καλάθι πώματος 1208954002
| Μάρκα | Lorreine |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 185mm |
| Εκτέλεση | Υποδομή |
| Εκτέλεση | Κατασκευή υφάσματος |
| Υλικό | Κβαρτζ |
| Ελάχιστο μέγεθος ντουλάπας | 60cm |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιοχή στράγγισης | Όχι |
| Μήκος | 440mm |
| Εξοικονόμηση μήκους | 400 |
| Πλάτος | 540mm |
| Εξοικονόμηση πλάτους | 500 |
| Ακτίνα | 10 |
| Βάθος | 185mm |
| Αριθμός νιπτήρων | 1 |
| Κατηγορία προϊόντος | Νεροχύτης |
| Χρώμα Νεροχύτης | Μαύρο |
| Υλικό Νεροχύτης | Κβαρτζ |
| Νεροχύτης Διάστασης Κάδου | 500x400mm |
| Τρόπος εγκατάστασης | Υποδομή |
| Τρόπος εγκατάστασης | Κατασκευή υφάσματος |
| Βάθος νεροχύτη | 185 |
| Μέτρο εξοικονόμησης υποδομής | 500x400mm |
| Μέτρο εξοικονόμησης επιφανειακής ενσωμάτωσης | 491x441mm |
| Νεροχύτης Οπή Βρύσης | Κανένας |
| Εσωτερική ακτίνα νεροχύτη | 10 |
| Νεροχύτης σε εξωτερική ακτίνα | 10 |
| Σχήμα νεροχύτη | Ορθογώνιο |
| Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού | Όχι |
| Συνολικό πλάτος νεροχύτη | 540mm |
| Συνολικό μήκος νεροχύτη | 440mm |
| Μοντέλο νεροχύτη | 1 Νεροχύτης |
|
Μάρκα Lorreine |
GraniteMy |
|
Υψος 185mm |
200mm |
|
Σειρά - |
Πανεπιστημιακός |
|
Εκτέλεση Υποδομή |
Επάνω πάγκου |
|
Εκτέλεση Κατασκευή υφάσματος |
Επάνω πάγκου |
|
Υλικό Κβαρτζ |
Γρανίτης |
|
Ακτίνα 10 |
- |
|
Βάθος 185mm |
188mm |
|
Υλικό Νεροχύτης Κβαρτζ |
Γρανίτης |
|
Τρόπος εγκατάστασης Υποδομή |
Επάνω πάγκου |
|
Τρόπος εγκατάστασης Κατασκευή υφάσματος |
Επάνω πάγκου |
|
Βάθος νεροχύτη 185 |
187 |
|
Μέτρο εξοικονόμησης επιφανειακής ενσωμάτωσης 491x441mm |
541x441mm |
|
Νεροχύτης σε εξωτερική ακτίνα 10 |
3.5 |
Το νησί κουζίνας είναι πιο δημοφιλές από ποτέ — όχι μόνο ως επιπλέον πάγκος εργασίας, αλλά και ως σημείο συνάντησης. Η τοποθέτηση νεροχύτη στο νησί αποτελεί μια επιλογή που προκαλεί πολλές συζητήσεις: πρακτική για κάποιους, σχεδιαστικό δίλημμα για άλλους.