Διάσταση Παραλλαγές
Νιπτήρας Solid S μικρού μεγέθους, Solid Surface, στρογγυλός, 30 x 30 x 11 cm, ματ μαύρος, 1208953271
| Μάρκα | Solid-S |
| Χρώμα | Μαύρο, ματ |
| Υψος | 110mm |
| Υλικό | Στερεή επιφάνεια |
| Πλάτος | 300mm |
| Μορφή | Γύρω |
| Διάσταση | 30x30cm |
| υπερχείλιση | Όχι |
| Αριθμός των μπολ | 1 |