Νεροχύτης Διάστασης Κάδου Παραλλαγές
Ανακαλύψτε τον ευέλικτο PM Lydia νεροχύτη από ανοξείδωτο χάλυβα 40x40 cm , το τέλειο συμπλήρωμα για κάθε μοντέρνα κουζίνα. Αυτός ο νεροχύτης υψηλής ποιότητας σας προσφέρει την επιλογή μεταξύ υποστρωματικού , επίτοιχου, και επιτοίχια , ώστε να μπορείτε πάντα να επιλέξετε το σωστό στυλ για την κουζίνα σας.
Χάρη στο κομψό τετράγωνο σχήμα και το κομψό φινίρισμα από ανοξείδωτο ατσάλι, αυτός ο νεροχύτης ταιριάζει τέλεια σε οποιοδήποτε σχέδιο κουζίνας. Ο νεροχύτης διαθέτει εσωτερική ακτίνα 25 mm και εξωτερική ακτίνα 8 mm , δημιουργώντας ένα μοντέρνο και λειτουργικό σχεδιασμό. Με βάθος 200 mm, ο νεροχύτης προσφέρει άφθονο χώρο για όλες τις ανάγκες της κουζίνας σας.
Ο PM Lydia νεροχύτης από ανοξείδωτο χάλυβα έχει σχεδιαστεί χωρίς αποστραγγιστήρα, δημιουργώντας μια κομψή εμφάνιση και διευκολύνοντας τον καθαρισμό. Ετοιμάστε τα γεύματά σας με ευκολία και στυλ με αυτόν τον λειτουργικό και κομψό νεροχύτη.
Αναβαθμίστε την κουζίνα σας σήμερα με τον PM Lydia νεροχύτη από ανοξείδωτο ατσάλι 40x40 cm και απολαύστε τον τέλειο συνδυασμό στυλ και λειτουργικότητας.
| Χρώμα | RVS |
| Υψος | 200mm |
| Εκτέλεση | Επάνω πάγκου |
| Εκτέλεση | Υποδομή |
| Εκτέλεση | Κατασκευή υφάσματος |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Υλικό | RVS |
| Ελάχιστο μέγεθος ντουλάπας | 45cm |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιοχή στράγγισης | Όχι |
| Μήκος | 440mm |
| Εξοικονόμηση μήκους | 400 |
| Πλάτος | 440mm |
| Εξοικονόμηση πλάτους | 400 |
| Ακτίνα | 25 |
| Αριθμός νιπτήρων | 1 |
| Βάθος | 200 |
| Κατηγορία προϊόντος | Νεροχύτης |
| Χρώμα Νεροχύτης | RVS |
| Υλικό Νεροχύτης | RVS |
| Νεροχύτης Διάστασης Κάδου | 400x400mm |
| Τρόπος εγκατάστασης | Επάνω πάγκου |
| Τρόπος εγκατάστασης | Υποδομή |
| Τρόπος εγκατάστασης | Κατασκευή υφάσματος |
| Βάθος νεροχύτη | 200 |
| Μέτρο εξοικονόμησης υποδομής | 400x400mm |
| Μέτρο εξοικονόμησης επιφανειακής ενσωμάτωσης | 441x441mm |
| Μέτρο Εξοικονόμησης Κατασκευής | 420x420mm |
| Νεροχύτης Οπή Βρύσης | Κανένας |
| Εσωτερική ακτίνα νεροχύτη | 25 |
| Νεροχύτης σε εξωτερική ακτίνα | 8 |
| Σχήμα νεροχύτη | Τετράγωνο |
| Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού | Όχι |
| Θέση μεγάλου κιβωτίου | N.v.t. |
| Συνολικό πλάτος νεροχύτη | 440mm |
| Συνολικό μήκος νεροχύτη | 440mm |
| Πρίζα και χρώμα υπερχείλισης | RVS |
| Μοντέλο νεροχύτη | 1 Νεροχύτης |
✅ Τακτικός καθαρισμός: Καθαρίζετε καθημερινά με ζεστό σαπουνόνερο και ένα μαλακό πανί, και στη συνέχεια στεγνώνετε καλά
✅ Ακολουθήστε την κατεύθυνση των ινών: Σκουπίζετε πάντα προς την κατεύθυνση των ινών του χάλυβα για να αποφύγετε μικρογρατσουνιές
✅ Εβδομαδιαίο γυάλισμα: Χρησιμοποιήστε ένα ήπιο καθαριστικό κρέμας με ένα πανί μικροϊνών για επιπλέον λάμψη
✅ Αφαίρεση αλάτων: Αντιμετωπίστε αμέσως με ένα μείγμα 50/50 ζεστού νερού και λευκού ξιδιού
❗ Λειαντικά υλικά: Αποφύγετε τη χρήση χαλύβδινου σφουγγαριού, σφουγγαριών τρίψιμου ή λειαντικών καθαριστικών. Προκαλούν μόνιμες γρατσουνιές.
❗ Όξινα τρόφιμα: Μην αφήνετε αλάτι, ξύδι ή εσπεριδοειδή στην επιφάνεια. Μπορούν να προκαλέσουν διάβρωση.
❗ Δυνατά χημικά: Μην χρησιμοποιείτε λευκαντικά, αμμωνία ή καθαριστικά με βάση το χλώριο.
❗ Πλαστικά πλυντήρια πιάτων: Μην τα χρησιμοποιείτε μέσα στο νεροχύτη. Με την πάροδο του χρόνου, μικροσκοπικά πλαστικά σωματίδια ενσωματώνονται στην επιφάνεια.
Ουδέτερη πολυμορφική εμφάνιση - Συμπληρώνει τις περισσότερες συσκευές και στυλ από κλασικά έως μοντέρνα
Λιγότερο μοναδικό - Δεν είναι τόσο ξεχωριστό όσο οι πιο σκούρες ή θερμές αποχρώσεις
Λίγα πράγματα διαταράσσουν την αρμονία μιας κουζίνας όσο μια απροσδόκητη μυρωδιά που αναδύεται από το νεροχύτη. Δεν έχει σημασία πόσο όμορφα είναι σχεδιασμένος ο χώρος ή πόσο πεντακάθαροι φαίνονται οι πάγκοι.