Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού Παραλλαγές
Τρόπος εγκατάστασης Παραλλαγές
Ανακαλύψτε τη λιτή κομψότητα και την εξαιρετική λειτουργικότητα του νεροχύτηPure.Sink Eternal , σε χρώμα Quartz Beige, διαστάσεων 50x40 cm. Αυτός ο ευέλικτος νεροχύτης μπορεί να εγκατασταθεί τόσο κάτω από τον πάγκο όσο και πάνω από αυτόν, ταιριάζοντας έτσι τέλεια σε κάθε στυλ κουζίνας. Ο νεροχύτης είναι κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας χαλαζία, που εξασφαλίζει ανθεκτικό και ανθεκτικό στις γρατσουνιές φινίρισμα σε ένα υπέροχο μπεζ χρώμα.
Με γενναιόδωρες διαστάσεις 500x400 mm και βάθος 198 mm, αυτός ο νεροχύτης προσφέρει αρκετό χώρο για όλες τις καθημερινές σας ανάγκες πλυσίματος. Το αυτόματο πώμα προσφέρει επιπλέον ευκολία στη χρήση, ενώ η απουσία ράφι στεγνώματος δημιουργεί μια μινιμαλιστική εμφάνιση.
Δημιουργήστε μια μοντέρνα και κομψή κουζίνα με τον νεροχύτη Quartz Beige της σειράς « Pure.Sink » Eternal. Αυτός ο νεροχύτης είναι ο τέλειος συνδυασμός σχεδιασμού και λειτουργικότητας, ιδανικός για κάθε λάτρη της κουζίνας.
| Μάρκα | Pure.Sink |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υψος | 213mm |
| Εκτέλεση | Επάνω πάγκου |
| Εκτέλεση | Υποδομή |
| Υλικό | Κβαρτζ |
| Ελάχιστο μέγεθος ντουλάπας | 60cm |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιοχή στράγγισης | Όχι |
| Μήκος | 450mm |
| Εξοικονόμηση μήκους | 400 |
| Πλάτος | 550mm |
| Εξοικονόμηση πλάτους | 500 |
| Βάθος | 198mm |
| Αριθμός νιπτήρων | 1 |
| Κατηγορία προϊόντος | Νεροχύτης |
| Χρώμα Νεροχύτης | Μπεζ |
| Υλικό Νεροχύτης | Κβαρτζ |
| Νεροχύτης Διάστασης Κάδου | 500x400mm |
| Τρόπος εγκατάστασης | Επάνω πάγκου |
| Τρόπος εγκατάστασης | Υποδομή |
| Βάθος νεροχύτη | 198 |
| Μέτρο εξοικονόμησης υποδομής | 500x400mm |
| Μέτρο Εξοικονόμησης Κατασκευής | 530x430mm |
| Νεροχύτης Οπή Βρύσης | Κανένας |
| Εσωτερική ακτίνα νεροχύτη | 10 |
| Νεροχύτης σε εξωτερική ακτίνα | 5 |
| Σχήμα νεροχύτη | Ορθογώνιο |
| Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού | Ναι |
| Συνολικό πλάτος νεροχύτη | 550mm |
| Συνολικό μήκος νεροχύτη | 450mm |
| Πρίζα και χρώμα υπερχείλισης | Χαλκός |
| Μοντέλο νεροχύτη | 1 Νεροχύτης |
Η Pure.Sink συνδυάζει στυλ, λειτουργικότητα και καινοτομία στη συλλογή νεροχυτών και μπαταριών κουζίνας της. Με κομψό ευρωπαϊκό σχεδιασμό, τα προϊόντα ταιριάζουν τέλεια σε μοντέρνες κουζίνες. Οι ανοξείδωτοι νεροχύτες διαθέτουν ενσωματωμένο πώμα για βέλτιστη υγιεινή και προσφέρουν τρεις επιλογές εγκατάστασης: υποκαθήμενη, ενσωματωμένη και επικαθήμενη. Ο πρεσαριστός σχεδιασμός εξασφαλίζει αψεγάδιαστη κατασκευή και εύκολο καθάρισμα.
Οι μπαταρίες κουζίνας από ανοξείδωτο ατσάλι είναι εξοπλισμένες με υψηλής ποιότητας αεριστήρες Neoperl και μηχανισμούς Sedal, προσφέροντας αντοχή και τέλεια ροή νερού. Επιλέξτε την αξιοπιστία και τον εκλεπτυσμένο σχεδιασμό της Pure.Sink για να αναβαθμίσετε την κουζίνα σας!
Το νησί κουζίνας είναι πιο δημοφιλές από ποτέ — όχι μόνο ως επιπλέον πάγκος εργασίας, αλλά και ως σημείο συνάντησης. Η τοποθέτηση νεροχύτη στο νησί αποτελεί μια επιλογή που προκαλεί πολλές συζητήσεις: πρακτική για κάποιους, σχεδιαστικό δίλημμα για άλλους.