Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού Παραλλαγές
Τρόπος εγκατάστασης Παραλλαγές
Ανακαλύψτε τον λευκό νεροχύτη Quartz της σειράς «Pure.Sink » Eternal με αυτόματο πώμα, έναν τέλειο συνδυασμό στυλ και λειτουργικότητας. Αυτός ο ορθογώνιος νεροχύτης διαστάσεων 50x40 cm είναι κατάλληλος τόσο για επίπεδη όσο και για χωνευτή τοποθέτηση και προσφέρει ευελιξία για κάθε στυλ κουζίνας.
Ο λευκός νεροχύτης Quartz τηςPure.Sink Eternal , διαθέτει αυτόματο πώμα, καθιστώντας το πλύσιμο των πιάτων μια εύκολη υπόθεση. Το λευκό χρώμα προσδίδει μια μοντέρνα και κομψή εμφάνιση στην κουζίνα σας.
Χάρη στο ανθεκτικό υλικό χαλαζία, αυτός ο νεροχύτης είναι ανθεκτικός στις γρατσουνιές και τη θερμότητα, με αποτέλεσμα να έχει μεγάλη διάρκεια ζωής και να φαίνεται πάντα σαν καινούργιος.
| Μάρκα | Pure.Sink |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 213mm |
| Εκτέλεση | Υποδομή |
| Εκτέλεση | Κατασκευή υφάσματος |
| Υλικό | Κβαρτζ |
| Ελάχιστο μέγεθος ντουλάπας | 60cm |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιοχή στράγγισης | Όχι |
| Μήκος | 440mm |
| Εξοικονόμηση μήκους | 400 |
| Πλάτος | 540mm |
| Εξοικονόμηση πλάτους | 500 |
| Βάθος | 198mm |
| Αριθμός νιπτήρων | 1 |
| Κατηγορία προϊόντος | Νεροχύτης |
| Χρώμα Νεροχύτης | Λευκό |
| Υλικό Νεροχύτης | Κβαρτζ |
| Νεροχύτης Διάστασης Κάδου | 500x400mm |
| Τρόπος εγκατάστασης | Υποδομή |
| Τρόπος εγκατάστασης | Κατασκευή υφάσματος |
| Βάθος νεροχύτη | 198 |
| Μέτρο εξοικονόμησης υποδομής | 500x400mm |
| Μέτρο εξοικονόμησης επιφανειακής ενσωμάτωσης | 541x441mm |
| Νεροχύτης Οπή Βρύσης | Κανένας |
| Εσωτερική ακτίνα νεροχύτη | 10 |
| Νεροχύτης σε εξωτερική ακτίνα | 5 |
| Σχήμα νεροχύτη | Ορθογώνιο |
| Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού | Ναι |
| Συνολικό πλάτος νεροχύτη | 540mm |
| Συνολικό μήκος νεροχύτη | 440mm |
| Πρίζα και χρώμα υπερχείλισης | RVS |
| Μοντέλο νεροχύτη | 1 Νεροχύτης |
Η Pure.Sink συνδυάζει στυλ, λειτουργικότητα και καινοτομία στη συλλογή νεροχυτών και μπαταριών κουζίνας της. Με κομψό ευρωπαϊκό σχεδιασμό, τα προϊόντα ταιριάζουν τέλεια σε μοντέρνες κουζίνες. Οι ανοξείδωτοι νεροχύτες διαθέτουν ενσωματωμένο πώμα για βέλτιστη υγιεινή και προσφέρουν τρεις επιλογές εγκατάστασης: υποκαθήμενη, ενσωματωμένη και επικαθήμενη. Ο πρεσαριστός σχεδιασμός εξασφαλίζει αψεγάδιαστη κατασκευή και εύκολο καθάρισμα.
Οι μπαταρίες κουζίνας από ανοξείδωτο ατσάλι είναι εξοπλισμένες με υψηλής ποιότητας αεριστήρες Neoperl και μηχανισμούς Sedal, προσφέροντας αντοχή και τέλεια ροή νερού. Επιλέξτε την αξιοπιστία και τον εκλεπτυσμένο σχεδιασμό της Pure.Sink για να αναβαθμίσετε την κουζίνα σας!
Το νησί κουζίνας είναι πιο δημοφιλές από ποτέ — όχι μόνο ως επιπλέον πάγκος εργασίας, αλλά και ως σημείο συνάντησης. Η τοποθέτηση νεροχύτη στο νησί αποτελεί μια επιλογή που προκαλεί πολλές συζητήσεις: πρακτική για κάποιους, σχεδιαστικό δίλημμα για άλλους.