Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού Παραλλαγές
Τρόπος εγκατάστασης Παραλλαγές
Ανακαλύψτε τον λευκό νεροχύτη Quartz της σειράς «Pure.Sink » Eternal , έναν τέλειο συνδυασμό στυλ και λειτουργικότητας για την κουζίνα σας. Αυτός ο κομψός νεροχύτης έχει σχεδιαστεί τόσο για εγκατάσταση κάτω από τον πάγκο όσο και για εγκατάσταση πάνω από τον πάγκο, γεγονός που τον καθιστά ιδανικό για κάθε κουζίνα.
Με τον νεροχύτη Pure.Sink Eternal Quartz απολαμβάνετε ένα κομψό και μοντέρνο σχεδιασμό που ταιριάζει απόλυτα με το εσωτερικό της κουζίνας σας. Η ανθεκτική κατασκευή από χαλαζία εξασφαλίζει μακροχρόνια ποιότητα και διαχρονική εμφάνιση. Η απουσία ράφι στεγνώματος προσφέρει επιπλέον χώρο και ευελιξία στην κουζίνα σας.
Είτε επιλέξετε εγκατάσταση πάνω από τον πάγκο είτε κάτω από τον πάγκο, ο νεροχύτης Pure.Sink Eternal Quartz προσφέρει ευελιξία και ευκολία σε κάθε εγκατάσταση. Εμπλουτίστε την κουζίνα σας με τη διαχρονική κομψότητα του λευκού νεροχύτη Pure.Sink Eternal Quartz.
| Μάρκα | Pure.Sink |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 213mm |
| Εκτέλεση | Επάνω πάγκου |
| Εκτέλεση | Υποδομή |
| Υλικό | Κβαρτζ |
| Ελάχιστο μέγεθος ντουλάπας | 60cm |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιοχή στράγγισης | Όχι |
| Μήκος | 450mm |
| Εξοικονόμηση μήκους | 400 |
| Πλάτος | 550mm |
| Εξοικονόμηση πλάτους | 500 |
| Βάθος | 198mm |
| Αριθμός νιπτήρων | 1 |
| Κατηγορία προϊόντος | Νεροχύτης |
| Χρώμα Νεροχύτης | Λευκό |
| Υλικό Νεροχύτης | Κβαρτζ |
| Νεροχύτης Διάστασης Κάδου | 500x400mm |
| Τρόπος εγκατάστασης | Επάνω πάγκου |
| Τρόπος εγκατάστασης | Υποδομή |
| Βάθος νεροχύτη | 198 |
| Μέτρο εξοικονόμησης υποδομής | 500x400mm |
| Μέτρο Εξοικονόμησης Κατασκευής | 530x430mm |
| Νεροχύτης Οπή Βρύσης | Κανένας |
| Εσωτερική ακτίνα νεροχύτη | 10 |
| Νεροχύτης σε εξωτερική ακτίνα | 5 |
| Σχήμα νεροχύτη | Ορθογώνιο |
| Αυτόματη αδειάζουσα βύσμα καλαθιού | Όχι |
| Συνολικό πλάτος νεροχύτη | 550mm |
| Συνολικό μήκος νεροχύτη | 450mm |
| Πρίζα και χρώμα υπερχείλισης | Μαύρο |
| Μοντέλο νεροχύτη | 1 Νεροχύτης |
Η Pure.Sink συνδυάζει στυλ, λειτουργικότητα και καινοτομία στη συλλογή νεροχυτών και μπαταριών κουζίνας της. Με κομψό ευρωπαϊκό σχεδιασμό, τα προϊόντα ταιριάζουν τέλεια σε μοντέρνες κουζίνες. Οι ανοξείδωτοι νεροχύτες διαθέτουν ενσωματωμένο πώμα για βέλτιστη υγιεινή και προσφέρουν τρεις επιλογές εγκατάστασης: υποκαθήμενη, ενσωματωμένη και επικαθήμενη. Ο πρεσαριστός σχεδιασμός εξασφαλίζει αψεγάδιαστη κατασκευή και εύκολο καθάρισμα.
Οι μπαταρίες κουζίνας από ανοξείδωτο ατσάλι είναι εξοπλισμένες με υψηλής ποιότητας αεριστήρες Neoperl και μηχανισμούς Sedal, προσφέροντας αντοχή και τέλεια ροή νερού. Επιλέξτε την αξιοπιστία και τον εκλεπτυσμένο σχεδιασμό της Pure.Sink για να αναβαθμίσετε την κουζίνα σας!
Το νησί κουζίνας είναι πιο δημοφιλές από ποτέ — όχι μόνο ως επιπλέον πάγκος εργασίας, αλλά και ως σημείο συνάντησης. Η τοποθέτηση νεροχύτη στο νησί αποτελεί μια επιλογή που προκαλεί πολλές συζητήσεις: πρακτική για κάποιους, σχεδιαστικό δίλημμα για άλλους.