Ανακαλύψτε το Pure.Sink Exclusivo Εσωτερικό δοχείο για νεροχύτη από ανοξείδωτο χάλυβα COL-SS και ανεβάστε την εμπειρία σας στην κουζίνα σε ένα ανώτερο επίπεδο. Αυτό το κομψό και λειτουργικό δοχείο έχει σχεδιαστεί για τον σύγχρονο λάτρη της κουζίνας που δεν θέλει να κάνει συμβιβασμούς σε θέματα ποιότητας και σχεδιασμού.
Με την κομψή φινίρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα και την ανθεκτική επίστρωση PVD, αυτό το δοχείο προσφέρει όχι μόνο μια πολυτελή εμφάνιση, αλλά και εξαιρετική αντοχή στις γρατσουνιές και τη φθορά. Είναι το τέλειο συμπλήρωμα για κάθε κουζίνα, όπου η λειτουργικότητα και το στυλ πάνε χέρι-χέρι.
Κύρια χαρακτηριστικά:
Το καλάθι απορριμμάτων Pure.Sink Exclusivo ενσωματώνεται εύκολα στον υπάρχοντα νεροχύτη σας χάρη στις διαστάσεις του που δεν εξαρτώνται από το μοντέλο. Με έναν ευρύχωρο εσωτερικό χώρο 384x140mm, αυτό το καλάθι απορριμμάτων προσφέρει επαρκή χωρητικότητα για τη συλλογή υπολειμμάτων φαγητού και πιάτων, ενώ οι εξωτερικές διαστάσεις 430x140mm εξασφαλίζουν τέλεια εφαρμογή.
Exclusivo Επενδύστε στην ποιότητα και το στυλ με το ενσωματωμένο δοχείο απορριμμάτων Pure.Sink. Επωφεληθείτε από την 5ετή εγγύηση και την αξιοπιστία που προσφέρει η Pure.Sink. Προσθέστε αυτό το απαραίτητο αξεσουάρ στην κουζίνα σας και απολαύστε την ευκολία και την κομψότητα ενός τέλεια οργανωμένου νεροχύτη.
| Μάρκα | Pure.Sink |
| Χρώμα | RVS |
| Υψος | 100mm |
| Σειρά | Exclusivo |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Υλικό | RVS |
| Μήκος | 430mm |
| Πλάτος | 140mm |
| Τύπος | Κάδος απορριμμάτων |
| Επίστρωση | PVD |
| Κατηγορία προϊόντος | Εσωτερικό καλάθι Κάδος απορριμμάτων Καλάθι πλυντηρίου |
| Για το μήκος του νεροχύτη | 40cm |
| Μοντέλο που συνδέεται | Όχι |
| Εξωτερική διάσταση | 430x140mm |
Η Pure.Sink συνδυάζει στυλ, λειτουργικότητα και καινοτομία στη συλλογή νεροχυτών και μπαταριών κουζίνας της. Με κομψό ευρωπαϊκό σχεδιασμό, τα προϊόντα ταιριάζουν τέλεια σε μοντέρνες κουζίνες. Οι ανοξείδωτοι νεροχύτες διαθέτουν ενσωματωμένο πώμα για βέλτιστη υγιεινή και προσφέρουν τρεις επιλογές εγκατάστασης: υποκαθήμενη, ενσωματωμένη και επικαθήμενη. Ο πρεσαριστός σχεδιασμός εξασφαλίζει αψεγάδιαστη κατασκευή και εύκολο καθάρισμα.
Οι μπαταρίες κουζίνας από ανοξείδωτο ατσάλι είναι εξοπλισμένες με υψηλής ποιότητας αεριστήρες Neoperl και μηχανισμούς Sedal, προσφέροντας αντοχή και τέλεια ροή νερού. Επιλέξτε την αξιοπιστία και τον εκλεπτυσμένο σχεδιασμό της Pure.Sink για να αναβαθμίσετε την κουζίνα σας!
Επιπλέον χώρος εργασίας στον νιπτήρα
Ανθεκτική στη φθορά και ανθεκτική στις γρατζουνιές επιφανειακή στιβάδα
Το σκληρό νερό μπορεί να προκαλέσει λεκέδες