Απολαύστε την πολυτέλεια του εσωτερικού κάδου απορριμμάτων « Pure.Sink » Exclusivo για τον νεροχύτη σας, σε ένα υπέροχο χρυσό φινίρισμα. Αυτός ο υψηλής ποιότητας κάδος απορριμμάτων, μέρος της σειράς « Exclusivo », συνδυάζει λειτουργικότητα και στυλ στην κουζίνα σας.
Με ανθεκτική επίστρωση PVD και κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι, αυτό το καλάθι προσφέρει όχι μόνο μοντέρνα εμφάνιση, αλλά και εξαιρετική αντοχή στις γρατσουνιές και τη διάβρωση. Ιδανικό για καθημερινή χρήση και ταιριάζει τέλεια σε νεροχύτες μήκους 40 cm.
Ολοκληρώστε την κουζίνα σας με το εσωτερικό δοχείο Pure.Sink Exclusivo και απολαύστε τον τέλειο συνδυασμό λειτουργικότητας και κομψότητας. Παραγγείλετε τώρα και ζήστε τη διαφορά!
| Μάρκα | Pure.Sink |
| Χρώμα | χρυσό |
| Υψος | 100mm |
| Σειρά | Exclusivo |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Υλικό | RVS |
| Μήκος | 430mm |
| Πλάτος | 140mm |
| Τύπος | Κάδος απορριμμάτων |
| Επίστρωση | PVD |
| Κατηγορία προϊόντος | Εσωτερικό καλάθι Κάδος απορριμμάτων Καλάθι πλυντηρίου |
| Για το μήκος του νεροχύτη | 40cm |
| Μοντέλο που συνδέεται | Όχι |
| Εξωτερική διάσταση | 430x140mm |
Η Pure.Sink συνδυάζει στυλ, λειτουργικότητα και καινοτομία στη συλλογή νεροχυτών και μπαταριών κουζίνας της. Με κομψό ευρωπαϊκό σχεδιασμό, τα προϊόντα ταιριάζουν τέλεια σε μοντέρνες κουζίνες. Οι ανοξείδωτοι νεροχύτες διαθέτουν ενσωματωμένο πώμα για βέλτιστη υγιεινή και προσφέρουν τρεις επιλογές εγκατάστασης: υποκαθήμενη, ενσωματωμένη και επικαθήμενη. Ο πρεσαριστός σχεδιασμός εξασφαλίζει αψεγάδιαστη κατασκευή και εύκολο καθάρισμα.
Οι μπαταρίες κουζίνας από ανοξείδωτο ατσάλι είναι εξοπλισμένες με υψηλής ποιότητας αεριστήρες Neoperl και μηχανισμούς Sedal, προσφέροντας αντοχή και τέλεια ροή νερού. Επιλέξτε την αξιοπιστία και τον εκλεπτυσμένο σχεδιασμό της Pure.Sink για να αναβαθμίσετε την κουζίνα σας!
Επιπλέον χώρος εργασίας στον νιπτήρα
Ανθεκτική στη φθορά και ανθεκτική στις γρατζουνιές επιφανειακή στιβάδα
Το σκληρό νερό μπορεί να προκαλέσει λεκέδες