Ανακαλύψτε το νεροχύτηPure.Sink Exclusivo για νεροχύτη Gun Metal COL-GunMetal – το τέλειο συμπλήρωμα για κάθε μοντέρνα κουζίνα. Αυτός ο κομψός νεροχύτης σε χρώμα Gun Metal συνδυάζει τη λειτουργικότητα με ένα λιτό σχεδιασμό.
Αυτό το ενσωματωμένο δοχείο δεν είναι μόνο ένα αισθητικό πλεονέκτημα, αλλά και μια πρακτική λύση για τη συλλογή υπολειμμάτων κατά το μαγείρεμα ή το πλύσιμο των πιάτων. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι και εξοπλισμένο με ανθεκτική επίστρωση PVD, αυτό το προϊόν έχει σχεδιαστεί για να διαρκέσει. Με το Pure.Sink Exclusivo ενσωματωμένο δοχείο, η κουζίνα σας παραμένει οργανωμένη και κομψή.
| Μάρκα | Pure.Sink |
| Χρώμα | Gun metal |
| Υψος | 100mm |
| Σειρά | Exclusivo |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Υλικό | RVS |
| Μήκος | 430mm |
| Πλάτος | 140mm |
| Τύπος | Κάδος απορριμμάτων |
| Επίστρωση | PVD |
| Κατηγορία προϊόντος | Εσωτερικό καλάθι Κάδος απορριμμάτων Καλάθι πλυντηρίου |
| Για το μήκος του νεροχύτη | 40cm |
| Μοντέλο που συνδέεται | Όχι |
| Εξωτερική διάσταση | 430x140mm |
Η Pure.Sink συνδυάζει στυλ, λειτουργικότητα και καινοτομία στη συλλογή νεροχυτών και μπαταριών κουζίνας της. Με κομψό ευρωπαϊκό σχεδιασμό, τα προϊόντα ταιριάζουν τέλεια σε μοντέρνες κουζίνες. Οι ανοξείδωτοι νεροχύτες διαθέτουν ενσωματωμένο πώμα για βέλτιστη υγιεινή και προσφέρουν τρεις επιλογές εγκατάστασης: υποκαθήμενη, ενσωματωμένη και επικαθήμενη. Ο πρεσαριστός σχεδιασμός εξασφαλίζει αψεγάδιαστη κατασκευή και εύκολο καθάρισμα.
Οι μπαταρίες κουζίνας από ανοξείδωτο ατσάλι είναι εξοπλισμένες με υψηλής ποιότητας αεριστήρες Neoperl και μηχανισμούς Sedal, προσφέροντας αντοχή και τέλεια ροή νερού. Επιλέξτε την αξιοπιστία και τον εκλεπτυσμένο σχεδιασμό της Pure.Sink για να αναβαθμίσετε την κουζίνα σας!
Επιπλέον χώρος εργασίας στον νιπτήρα
Ανθεκτική στη φθορά και ανθεκτική στις γρατζουνιές επιφανειακή στιβάδα
Το σκληρό νερό μπορεί να προκαλέσει λεκέδες