Διάσταση Παραλλαγές
Solid-S City Νιπτήρας επιτοίχιος, λευκός ματ, 62x32 εκ., με κρυφή αποχέτευση 1208954250
Συντήρηση του υλικού Solid
Για τον κανονικό καθαρισμό μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα φυσικό καθαριστικό, όπως πράσινο σαπούνι ή ξύδι καθαρισμού. Σε περίπτωση που εμφανιστεί μια γρατσουνιά στο υλικό, μπορείτε να το «γυαλίσετε» ξανά χρησιμοποιώντας ένα σφουγγαράκι και Cif. Αυτό μπορεί να γίνει με κυκλικές κινήσεις πάνω στην επιφάνεια. Στη συνέχεια, ξεπλύνετε καλά την καθαρισμένη επιφάνεια με χλιαρό νερό και σκουπίστε την με ένα καθαρό, μαλακό πανί.
| Μάρκα | Solid-S |
| Χρώμα | Λευκό, ματ |
| Υψος | 130mm |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Υλικό | Στερεή επιφάνεια |
| Μήκος | 324mm |
| Πλάτος | 624mm |
| Μορφή | Γύρω |
| υπερχείλιση | Όχι |
| Εξοπλισμένο με σωλήνα αποστράγγισης | Όχι |
| Αριθμός των μπολ | 1 |